log in

Szanowni Triathloniści !

W życiu człowieka istnieją rzeczy, o które warto walczyć do końca.

Jako organizator, a także prywatnie wyznaję taką filozofię: nie poddawać się i szukać takiego rozwiązania, które da nam satysfakcję i spełnienie założonego celu pokonując po drodze wszystkie przeszkody. Czekaliśmy do samego końca, ufając, że uda nam się w wyznaczonym terminie 18-19 lipca 2020 roku przeprowadzić kolejny Sławski Festiwal Triathlonu ( od 22 lat jesteśmy w Sławie). Niestety biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie wytyczne i zalecenia dotyczące koronawirusa z przykrością informujemy, że zgodnie z zakazami administracyjnymi, w obawie o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników oraz kibiców Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła odwołuje tegoroczny Sławski Festiwal Tiathlonu.

Jednocześnie ma zaszczyt zaprosić Triathlonistów na 17-18 lipca 2021 roku. Zasady udziału, opłaty oraz osoby zarejestrowane – wszystko to zostaje bez zmian.

Wiemy ile czasu i poświecenia potrzebowaliście na to aby przygotować się do zawodów w Sławie. Dlatego też w tym roku proponujemy udział w wirtualnych zawodach, które będą trwały od 15 do 20 lipca 2020 roku. Szczegóły udziału i zasady już niebawem zostaną zamieszczone na naszej stronie www.triathlonslawa.pl oraz przesłane w osobnym komunikacie.

Prosimy o zrozumienie i zaakceptowanie faktu, że nikt nie mógł przewidzieć pandemii, z którą przyszło się nam zmierzyć. Musieliśmy już podjąć szereg działań związanych z organizacją wydarzeń oraz ponieść znaczne koszty, aby zaplanowane zawody mogły zostać przygotowane zgodnie z planem. Zdecydowaną większość kosztów organizacji zawodów już wydatkowaliśmy poprzez zamówienie elementów pakietów startowych lub zakontraktowanie konkretnych usług, dlatego jakiekolwiek kroki zmierzające do przeniesienia terminu imprezy lub jej odwołanie zawsze będzie wiązało się ze zwiększeniem kosztów organizacyjnych w przyszłości. Pandemia okazała się dla nas nie tylko problemem w sferze zdrowia, ale przede wszystkim niespodziewanym zagrożeniem związanym z prowadzoną przez nas działalnością gospodarczą.

W tej sytuacji prosimy o zrozumienie, najlepszym rozwiązaniem będzie przeniesienie opłaty na 2021 rok oraz udział w wirtualnych zawodach.

Z poważaniem

Jerzy Górski

SPONSORZY

 

ORGANIZATOR

 

PARTNERZY

 

 

KAMPANIA SPOŁECZNA