log in

Szanowni Triathloniści !

W życiu człowieka istnieją rzeczy, o które warto walczyć do końca.

Jako organizator, a także prywatnie wyznaję taką filozofię: nie poddawać się i szukać takiego rozwiązania, które da nam satysfakcję i spełnienie założonego celu pokonując po drodze wszystkie przeszkody. Czekaliśmy do samego końca, ufając, że uda nam się w wyznaczonym terminie 18-19 lipca 2020 roku przeprowadzić kolejny Sławski Festiwal Triathlonu ( od 22 lat jesteśmy
w Sławie). Niestety biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie wytyczne i zalecenia dotyczące koronawirusa z przykrością informujemy, że zgodnie z zakazami administracyjnymi, w obawie o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników oraz kibiców Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła odwołuje tegoroczny Sławski Festiwal Tiathlonu.

Prosimy o zapoznanie się z pełnym komunikatem (TUTAJ)

 

Licencja Polskiego Związku Triathlonu

 

Przypominamy, że podczas Triathlonu w Sławie wszystkich zawodników Pierwszego kroku do Ironmana i 1/3 drogi do Ironmana obowiązują licencje Polskiego Związku Triathlonu (Polski Triathlon).

W związku z tym  w biurze zawodów przy odbiorze pakietu powinieneś okazać licencję zawodniczą:

  • jeśli dysponujesz licencją w aplikacji, wystarczy, że okażesz ekran z licencją roczną lub jednorazową
  • jeżeli posiadasz licencję roczną w formie karty, przy odbiorze pakietu okazujesz kartę fizyczną.

Jeżeli nie posiadasz licencji, to licencję jednorazową możesz ją wyrobić:

  • tuż przed odbiorem pakietu przez aplikację PZTri dostępną na systemy IOS oraz Android, nie powinno Ci to zająć więcej niż kilka minut (www.triathlon.pl/dzienne/)
  • na stoisku PZTri w biurze zawodów w formie karty, z nią odbierzesz pakiet startowy (po podpisaniu oświadczenia i uiszczeniu opłaty gotówką lub kartą płatniczą)

Opłata za licencję jednorazową wynosi 20 zł.
System licencyjny w sezonie 2019 - czytaj więcej...

 

SPONSORZY

 

ORGANIZATOR

 

PARTNERZY

 

 

KAMPANIA SPOŁECZNA