log in

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzika odbędą się w dniach 9-11 sierpnia 2019 roku w Sławie.
Jednocześnie zwracamy uwagę, że koszt oraz organizacja zakwaterowania i wyżywienia dla zawodników kategorii: Junior i Młodzik leży po stronie klubów/rodziców zawodników. Prosimy o rezerwacje noclegów z odpowiednim wyprzedzeniem.
Rejestracja zawodników Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzika zostanie uruchomiona w najbliższym czasie na stronie www.triathlonslawa.pl.

Licencja Polskiego Związku Triathlonu

 

Przypominamy, że podczas Triathlonu w Sławie wszystkich zawodników Pierwszego kroku do Ironmana i 1/3 drogi do Ironmana obowiązują licencje Polskiego Związku Triathlonu (Polski Triathlon).

W związku z tym  w biurze zawodów przy odbiorze pakietu powinieneś okazać licencję zawodniczą:

  • jeśli dysponujesz licencją w aplikacji, wystarczy, że okażesz ekran z licencją roczną lub jednorazową
  • jeżeli posiadasz licencję roczną w formie karty, przy odbiorze pakietu okazujesz kartę fizyczną.

Jeżeli nie posiadasz licencji, to licencję jednorazową możesz ją wyrobić:

  • tuż przed odbiorem pakietu przez aplikację PZTri dostępną na systemy IOS oraz Android, nie powinno Ci to zająć więcej niż kilka minut (www.triathlon.pl/dzienne/)
  • na stoisku PZTri w biurze zawodów w formie karty, z nią odbierzesz pakiet startowy (po podpisaniu oświadczenia i uiszczeniu opłaty gotówką lub kartą płatniczą)

Opłata za licencję jednorazową wynosi 20 zł.
System licencyjny w sezonie 2019 - czytaj więcej...

 

SPONSORZY

 

ORGANIZATOR

 

PARTNERZY

 

 

KAMPANIA SPOŁECZNA