log in

O organizatorach

Miasto Sława Sława (niem. Schlawa, dawn. Sława Śląska[1]) – miasto w woj. lubuskim, w powiecie wschowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Sława. Położone na Pojezierzu Leszczyńskim, nad Jeziorem Sławskim.
Miasto dzieli się na dwie części: miejską oraz wypoczynkową. Miejscowość wypoczynkowa z plażą, ośrodkami wypoczynkowymi i polem namiotowym. W Sławie corocznie w lipcu odbywa się Międzynarodowy Kongres Brydża Sportowego.

Sport Górski Jerzy Górski - firma, która od wielu lat zajmuje się organizowaniem i przeprowadzaniem zawodów sportowych w kraju. Nie trzeba jej przedstawiać, bo słyszał o niej każdy, kto kiedykolwiek brał udział w maratonie, półmaratonie albo triathlonie w kraju. Jej twórca, Jerzy Górski to jeden z pierwszych polskich triathlonistów, charyzmatyczny trener i działacz sportowy i charytatywny. Sportowy ojciec chrzestny wielu mistrzów w Polsce. Dziś między innymi dba o Cross Straceńców w  Głogowie i Sławski Festiwal Triathlonu.

Euco - Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO) to jedna z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia. Obok doświadczenia, wiedzy i profesjonalizmu które są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług, dla Euco ważne jest również zaangażowanie społeczne. Wspieramy własną Fundację -  EuCO Dzieciom oraz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Za okazane wsparcie Jurek Owsiak odznaczył EuCO  medalem XV lecia Fundacji WOŚP, a w ostatnim czasie wspieramy także polski triathlon. 

W Sławie zobaczyć będzie można wielu z naszych pracowników wspołzawodniczących w Sztafetach Euco.

http://www.euco.pl/

SPONSORZY

ORGANIZATOR

 

PARTNERZY


 

 

KAMPANIA SPOŁECZNA