log in

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzika odbędą się w dniach 9-11 sierpnia 2019 roku w Sławie.
Jednocześnie zwracamy uwagę, że koszt oraz organizacja zakwaterowania i wyżywienia dla zawodników kategorii: Junior i Młodzik leży po stronie klubów/rodziców zawodników. Prosimy o rezerwacje noclegów z odpowiednim wyprzedzeniem.
Rejestracja zawodników Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzika zostanie uruchomiona w najbliższym czasie na stronie www.triathlonslawa.pl.

Trening pływacki

Serdecznie zapraszamy wszystkich na otwarty trening pływacki, który odbędzie się 20 czerwca 2019 o godzinie 11:00 nad Jeziorem Sławskim, na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Trening poprowadzi Łukasz Malaczewski, triathlonista, tegoroczny srebrny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu.

Zapraszamy wszystkich, którzy obawiają się tzw. „pralki” startowej, nawigacji podczas pływania, czy wejścia i wyjścia z wody w grupie, chcieliby bardziej oswoić się z "open water", lub po prostu odczuwają potrzebę sprawdzenia się na dystansie przyszłych zawodów :)

Po części pływackiej będzie możliwość uczestniczenia we wspólnym treningu biegowym trasą Triathlonu Sława.

Trening jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych, bez względu na stopień zaawansowania. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w informacji mailowej przesłanej na adres: fizjotriterapia@gmail.com

Do zobaczenia :)

SPONSORZY

 

ORGANIZATOR

 

PARTNERZY

 

 

KAMPANIA SPOŁECZNA