log in

Szanowni Triathloniści !

W życiu człowieka istnieją rzeczy, o które warto walczyć do końca.

Jako organizator, a także prywatnie wyznaję taką filozofię: nie poddawać się i szukać takiego rozwiązania, które da nam satysfakcję i spełnienie założonego celu pokonując po drodze wszystkie przeszkody. Czekaliśmy do samego końca, ufając, że uda nam się w wyznaczonym terminie 18-19 lipca 2020 roku przeprowadzić kolejny Sławski Festiwal Triathlonu ( od 22 lat jesteśmy
w Sławie). Niestety biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie wytyczne i zalecenia dotyczące koronawirusa z przykrością informujemy, że zgodnie z zakazami administracyjnymi, w obawie o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników oraz kibiców Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła odwołuje tegoroczny Sławski Festiwal Tiathlonu.

Prosimy o zapoznanie się z pełnym komunikatem (TUTAJ)

 

Trening pływacki

Serdecznie zapraszamy wszystkich na otwarty trening pływacki, który odbędzie się 20 czerwca 2019 o godzinie 11:00 nad Jeziorem Sławskim, na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Trening poprowadzi Łukasz Malaczewski, triathlonista, tegoroczny srebrny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu.

Zapraszamy wszystkich, którzy obawiają się tzw. „pralki” startowej, nawigacji podczas pływania, czy wejścia i wyjścia z wody w grupie, chcieliby bardziej oswoić się z "open water", lub po prostu odczuwają potrzebę sprawdzenia się na dystansie przyszłych zawodów :)

Po części pływackiej będzie możliwość uczestniczenia we wspólnym treningu biegowym trasą Triathlonu Sława.

Trening jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych, bez względu na stopień zaawansowania. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w informacji mailowej przesłanej na adres: fizjotriterapia@gmail.com

Do zobaczenia :)

SPONSORZY

 

ORGANIZATOR

 

PARTNERZY

 

 

KAMPANIA SPOŁECZNA